Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

4 Tenori prinášajú vianočnú atmosféru v slávnej rozprávkovej melódi

Pieseň plná kúzla, nostalgie a radosti je spoločným dielom hudobného skladateľa Jaroslava Celbu a textára Iva Fischera. Pôvodne inštrumentálna skladba pochádza z legendárneho televízneho večerníčka Pohádky z mechu a kapradí, ktorý tento rok oslavuje 55 rokov od svojho prvého vysielania.

Jaroslav Celba je autorom hudby k mnohým českým filmom a rozprávkam a textár Ivo Fischer je uznávaný ako jeden z najlepších a najvšestrannejších textárov českej populárnej hudby.

Rozprávkový song Cestu znám jen já naspievali 4 Tenori v novom aranžmáne Františka Krtičku, v spolupráci s Daliborom Cidlinským, v produkcii Janisa Sidovského a v hudobnom sprievode Unique Quartet, Františku Krtičku a Charlieho Blažeka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

4 Tenorov čaká do konca roka ešte séria vypredaných koncertov, vrátane vystúpenia v pražskej Lucerne, kde 15. decembra zaznie i rozprávková pieseň Cestu znám jen já naživo. Formácia si zároveň prevezme Platinovú platňu vydavateľstva Supraphon za svoj druhý album Láska prý, ktorý stále patrí k najpredávanejším CD v Českej republike.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.