Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Posledná pieseň legendárnych The Beatles je na svete! Singel Now And Then dopĺňa krátky dokument

Pieseň Now And Then pôvodne vznikla už v 70. rokoch, kedy John Lennon nahral hrubé demo len za vlastného doprovodu na klavíri. Po spevákovej smrti sa ostatní členovia kapely pokúsili pieseň dokončiť, vtedajšia technika ale nedovoľovala hudobníkom spracovať Johnov spev v požadovanej kvalite.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tím expertov, ktorý pracoval pod vedením režiséra Petera Jacksona na úspešnom dokumente The Beatles: Get Back, dokázal minulý rok spev dostatočne oddeliť od klavíra a dal tak možnosť McCartneymu a Ringo Starrovi dokončiť singel do podoby, v akej jej môžeme teraz počuť. Krátky dokument o náročnej ceste za vydaním Now And Then môžete už teraz pozerať na YouTube.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Budúci týždeň, v piatok 10. novembra, ide do predaja kolekcia piesní z rokov 1961-1966 nazvaná ako The Red Album na CD aj vinyloch. Podobná kolekcia, avšak z rokov 1967-1970, dostala názov The Blue Album.

Na oboch nájdete tie najväčšie hity a niekoľko úplne novo pridaných trackov. Všetky piesne sú na fyzických nosičoch mixované v stereu, v digitálnej verzii dokonca aj ako Dolby Atmos. Na špeciálnych singlových vinyloch vychádza Now And Then po boku debutového tracku Love Me Do.

Sú pesničky od The Beatles hitmi tvojho života? Príďte si ich užiť naživo! Už v sobotu 4. novembra sa spolu s Paľom Drapákom, DJom Julom alias Pythonom a moderátormi rádia Melody vidíme v Insomnia Dance Klube v Modre na Videodiskotéke rádia Melody. Lístky sa budú predávať na mieste!

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.