Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Lucie Bílá vydáva nový singel Nebudu se držet zpátky

Česká niekoľkonásobná zlatá slávica Lucie Bíla vydala novú pieseň Nebudu se držet zpátky, ku ktorej vznikol aj videoklip. Vypočujte si túto tanečnú novinku s pozitívnou energiou.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Novú pesničku i videoklip najlepšie predstavuje samotný názov. Nebudu se držet zpátky! Všetko, čo robím a pre čo zahorím, robím s láskou a naplno… Tiež sa teším z novej hry vo svojom divadle, teším sa na blížiace sa vianočné turné a najviac na 9. decembra na dva koncerty v Štátnej opere,“ prezrádza svoje plány Lucie Bílá.

Novú skladbu napísala špeciálne pre ňu Patricie Kaňok Fuxová, frontmanka úspešnej formácie Vesna, ktorá tento rok reprezentovala Českú republiku vo finále Eurovision Song Contest. Pieseň Nebudu se držet zpátky pritom nie je prvou spoluprácou Lucie Bílej a Patricie Kaňok Fuxovej – vlani napríklad spoločne bodovali s pesničkou Fénix.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Speváčka aj tento rok chystá vianočné turné

Lucie Bílá tento rok opäť plánuje pre svojich fanúšikov tradičné koncertné turné Bílé Vánoce Lucie Bílé, ktoré pozostáva z takmer 30 zastávok v Čechách, na Morave i na Slovensku, pričom mnohé z nich už hlásia vypredané. V programe má taktiež niekoľko recitálov so svojím dvorným spoluhráčom Petrom Maláskom a tiež pravidelné vystúpenia vo svojom Divadle Lucie Bílej.

Špeciálnou kapitolou v nabitom koncertnom programe Lucie Bílej je vianočný dvojkoncert v Štátnej opere, kde ju bude sprevádzať kapela Petra Maláska, Bílý zbor a Pražský štúdiový orchester pod vedením Miriam Němcovej. Ako špeciálni hostia sa predstavia Jan Toužimský na popoludňajšom koncerte a Štefan Margita na večernom koncert.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.