Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Matthew Perry: Komik s nezameniteľným šarmom

Matthew Perry, ktorého si mnohí z nás pamätajú ako Chandlera Binga z legendárneho televízneho seriálu Priatelia, bol jedným z najcharizmatickejších a najtalentovanejších komikov svojej generácie.

Legendárny suchý humor

Matthew sa narodil  v auguste 1969 v americkom meste Williamstown. Predtým, než sa stal globálnou hviezdou, účinkoval v množstve televíznych show a filmov. Avšak práve Priatelia mu priniesli celosvetovú slávu a ocenenie. Vynikal v nich svojimi úžasnými suchými hláškami, ktoré boli občas sarkastické, ale všetci ho za ne milovali.

Daň za slávu a úspech

Okrem jeho hereckých schopností je Perry známy svojím bojom s osobnými problémami, o ktorých však otvorene hovoril na verejnosti. Jeho odhodlanie prekonávať prekážky a otvorenosť boli inšpiráciou pre mnohých. Po skončení Priateľov sa Perry objavil v mnohých televíznych show a filmoch.

Bude nám veľmi chýbať

Či už si spomíname na jeho legendárne hlášky z Priateľov alebo na jeho herecký talent, Matthew Perry je a vždy bude ikonou, na ktorú si budeme pamätať. Pripomeňme si ho jeho nezabudnuteľnými hláškami.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.