Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Pesnička Len sa neuraz sa dočkala videoklipu. Vyšiel na Mekyho narodeniny

Ďalšia z pesničiek, ktoré sa nachádzajú na oceňovanom albume Posledné veci, sa dočkala videoklipu. Tento raz vznikol k piesni Len sa neuraz. Vytvoril ho Petr Marek, hudobný koproducent skladby, ktorý je zároveň autorom scenára a režisérom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V skladbe, ktorú spoluprodukoval s Davidom Žbirkom si tiež zahral gitarové sólo. Hlavnú rolu v klipe dostalo jeho čerstvo narodené bábätko. Petr Marek roky patrí k obdivovateľom Mira Žbirku a so skupinou MIDI LIDI kedysi natočili cover verziu skladby Do člna.

Spolu s Mekym účinkovali aj v programe Doupě a s hosťujúcim Davidom Žbirkom vzdali hold Mekyho skladbám z albumov Nemoderný chalan, Chlapec z ulice a Zlomy poznania na festivaloch Pohoda a Metronome. Videoklip k pesničke Len sa neuraz vyšiel presne na Mekyho narodeniny – 21. októbra. V tento deň by oslávil 71 rokov.

Ak máte radi legendárne skladby od Mekyho Žbirku, príďte sa už 4. novembra zabaviť na Videodiskotéku rádia Melody do Modry. Tie najväčšie oldies hity vám zahrá DJ Julo alias Python, o zábavu sa postarajú moderátori rádia Melody a príde aj hudobný hosť Paľo Drapák. Príďte do Insomnia Dance Clubu v Modre a zažite noc plnú tanca a skvelej hudby. Lístky budú v predaji na mieste.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.