Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tomáš Klus a Sima Magušinová majú spoločnú pesničku. Ide o titulnú pesničku k novej rozprávke

Videli ste už chlapca, ktorý od narodenia svieti? Pozrite si klip k titulnej pesničke novej rozprávky Tonko, Slávka a kúzelné svetlo a zoznámte sa s postavou 11-ročného Tonka, ktorý má jedinečnú vlastnosť – od narodenia svieti a vďaka svojmu kúzelnému svetlu zažije úžasné dobrodružstvo.

Nová snímka je o tom, aké je to byť iný, príbeh o priateľstve a fantázii, o svetle a tme. Tomáš Klus, ktorý je autorom hudby a aj textu, myšlienku príbehu dokonale vystihol v skladbe Vesmír má. Je o svetle, ktoré má každý z nás.

„Rozprávka svojím príbehom zasiahne tú časť nás, v ktorej je ukryté svetlo našej jedinečnosti. Celému svetu tak môžeme ukázať to najkrajšie, čo máme a vieme ponúknuť. Našu pravú podstatu a dobré srdce. S vedomím, že najlepšie bije, keď je spojené,“ hovorí spevák o novinke. Nejde však o sólovú skladbu. Na pesničku si pozval obľúbenú slovenskú speváčku Simu Magušinovú, ktorá pomáha dotvárať celú atmosféru skladby.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Patria pesničky od Simy Magušinovej alebo Tomáša Klusa k vašim obľúbeným a nemali by chýbať v našej hitparáde 600 najväčších československých hitov? Pošlite nám svoj tip na skladbu.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.