Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Obľúbený Robbie Williams pripravuje špeciálny koncert

Spevák Robbie Williams sa dohodol na spolupráci s metaverse platformou LightCycle a chystá 3D vystúpenie v tomto virtuálnom svete. Bude to jeho debut v tomto prostredí pri príležitosti 25. výročia, ktorý sa uskutoční ku koncu tohto roka.

„Zostať v kontakte s mojimi fanúšikmi bolo pre mňa vždy dôležité. Priestor Web3 ma fascinuje – je plný kreativity a ohromujúceho potenciálu. Je to tiež veľký trh pre objavovanie hudby. Ako umelec stále hľadám spôsoby, akými sa posuniem dopredu, takže toto je skvelý ďalší krok v tejto ceste. Talentovaný tím developérov v LightCycle spravili úžasnú robotu a teším sa, až uvidím, ako to celé ožije v plnej 3D kráse,“ vyjadril sa k tejto spolupráci Robbie Williams, autor hitov Angels či Candy.

3D predstavenie bude skvelým zážitkom

Druhá strana, ktorú zastúpila Sara Ezen, generálna riaditeľka LightCycle, povedala na adresu speváka, že má verných a vášnivých fanúšikov, informuje portál contactmusic.com.

„Veríme, že vďaka našej jedinečnej technológii im môžeme priniesť mimoriadne vylepšené prostredie a fanúšikovský zážitok. Koncert je skutočne niečo výnimočné a sme nadšení, že mu môžeme poskytnúť domov v LightCycle, aby si jeho noví aj starí fanúšikovia mohli vychutnať interakciu a zapojenie na novej úrovni. Tešíme sa na to, kam až sa nám to podarí dotiahnuť,“ uzavrela Sara Ezen.

Podnetom na túto spoluprácu bolo to, keď sa do vôd umelej inteligencie dostal spevák s piesňou Angels (Beethoven AI), čo je mix skladby Angels a Nedokončenej 10. symfónie tohto nemeckého skladateľa a klaviristu. Jej klasické prvky však skomponovala umelá inteligencia.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.