Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Legendárny Ozzy Osbourne by chcel vydať ešte jeden album a vrátiť sa so svojou hudbou na cesty

S pribúdajúcim vekom prichádzajú rôzne zdravotné problémy, ktorým sa nevyhol ani 74-ročný spevák Ozzy Osbourne. V roku 2020 mu totiž diagnostikovali Parkinsonovu chorobu, no okrem toho sa pasuje aj z následkami havárie, ktorú utrpel na štvorkolke v roku 2003, kedy mu museli vložiť do tela kovové tyče. Tie sa mu uvoľnili pri nešťastnom páde v roku 2019 a nedávno kvôli tomu podstúpil operáciu krku, o ktorej dúfa, že by mohla byť jeho posledná, informuje portál nme.com.

„Mám za sebou všetky operácie, vďaka bohu. Cítim sa dobre – len sa to dlho vlieklo. Dúfal som, že budem späť na nohách už pred niekoľkými mesiacmi, nevedel som si zvyknúť na tento spôsob života, neustále mať niečo pokazené. Nemôžem zatiaľ poriadne chodiť, ale nemám už žiadne bolesti a operácia chrbtice dopadla skvelo,“ povedal metalový spevák a bývalý frontman kapely Black Sabbath.

Po operácii povedal, že vydal dva albumy, no chce spraviť ešte jeden a opäť začať koncertovať. Prezradil, že už pracuje na novej nahrávke a začať nahrávať by ju mal začiatkom roku 2024. „Chcem si s ním dať na čas,“ povedal. Fanúšikovia kvalitného metalu sa určite majú na čo tešiť!

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.