Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Štedrosť niektorých známych osobností vás milo prekvapí. Táto známa herečka pomohla bezdomovcovi na vozíku!

Herečka Jennifer Garner, známa z filmov ako Dnes 13, zajtra 30 či Anjel pomsty, ukázala, že jej život ostatných nie je ľahostajný. V jedno nedeľné poobedie sedela v aute na pláži Santa Monica v Kalifornii a cez stiahnuté okno sa rozprávala s bezdomovcom na vozíku.

Následne mu podala tašku plnú vecí základnej potreby, no v tom si všimla, že muž je úplne bosý! Dala mu ponožky a chcela mu darovať aj svoje topánky, no boli priliš malé, informuje portál pagesix.com.

Srdce na správnom mieste

Neďaleko stál paparazzi fotograf, ktorý celú situáciu pozoroval. Herečka si ho všimla a oslovila ho, či by jej nepredal jeho topánky, ktoré by dala bezdomovcovi. Šťastím bolo, že potrebovala pre neho veľkosť 10 a pol a fotograf mal veľkosť 11.

Nečakaným zvratom v príbehu bolo však to, že jej fotograf daroval svoje topánky bez toho, aby mu za ne musela dať herečka niečo naspäť. Potom vytiahol deku zo svojho auta a dal ju mužovi na vozíku.

Jennifer Garner má na konte už viacero podobných dobrých skutkov. Počas oslavy svojich 50. narodenín sa rozhodla uskutočniť potravinovú zbierku, pri ktorej jej pomáhal priateľ John Miller, jej 17-ročná dcéra Violet a známy herec Adam Scott.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.