Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Olympic oslavuje 60 rokov špeciálnou kolekciou 60 hitov na 5CD

Šesťdesiat rokov existencie tejto ikonickej formácie známej ako Olympic, vyvrcholí nezabudnuteľným koncertným finále, ktoré sa uskutoční v decembri v pražskej O2 aréne. Po viac než ročnom putovaní koncertnými sálami a štadiónmi s programom venovaným šiestim dekádam hudobného odkazu Olympicu, bude tento významný míľnik oslávený vo veľkom štýle, tak ako si táto legendárna kapela i jej fanúšikovia zaslúžia.

Srdcom narodeninových osláv je kolekcia 5CD, ktorá prináša spomienku na najväčšie hity a kľúčové piesne z celej histórie Olympicu. Výnimočná kompilácia oficiálne vyšla vo vydavateľstve Supraphon v piatok 8. septembra a obsahuje symbolických 60 piesní, ktoré sú doplnené o aktuálnu verziu skladby Vlak, co nikde nestaví.

Edícia je k dispozícii v atraktívnom kartónovom balení s piatimi rôznofarebnými CD v samostatných obaloch, nadväzujúc na vlaňajšiu limitovanú edíciu 5LP. V rámci tohto projektu bol venovaný špeciálny dôraz na zvukový remastering, zachovanie pôvodného hudobného ducha a prenesenie textov i fotografií do výpravného 32-stranového bookletu.

Koncertné finále už v decembri

Výber skladieb na tomto komplexnom hudobnom titule zahŕňa starostlivú selekciu piesní zo všetkých personálnych i štýlových premien Olympicu, čo umožňuje nahliadnuť do obdivuhodného hudobného vývoja kultovej kapely. Celková dĺžka kompilácie presahuje tri hodiny plné hitov, ktoré oslovili a stále bavia nadšených poslucháčov naprieč generáciami.

V predaji sú posledné vstupenky na veľké koncertné finále Olympicu v pražskej O2 aréne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na jedinečný hudobný zážitok, ktorý bude zároveň spomienkou na neuveriteľnú 60-ročnú históriu obľúbenej skupiny.

Kompilácia „Olympic 60“ v číslach:

·         60 rokov existencie

·         60 hitov v kompilácii + bonus

·         5 rôznofarebných CD v balení

·         32-stránkový booklet s fotografiami a textami

·         Viac než 3 hodiny hudby

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.