Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Slávny poľský pouličný kocúr sa dočkal skvelého finále

Kocúr Gacek je taký slávny, že už sme o ňom písali aj my. Stal sa atrakciou mesta Štetín. Obyčajne sa musia mačky na ulici poriadne obracať, aby sa uživili, tento fešák dostával jedlo od každého a bolo ho veľa. Naozaj nemal najlepší životný štýl, žobrať jedlo a váľať sa na chodníku nie je zdraviu prospešné. Tamojší milovníci zvierat sa rozhodli, že potrebuje konečne svoj domov a niekoho, kto by ho silno miloval.

Kocúra bolo treba ubytovať

O Gacekovi informovali nielen poľské, ale aj zahraničné médiá. Aj keď názory na zmenu bydliska boli u jeho fanúšikov rozdielne, nakoniec zvíťazil zdravý rozum a o zviera sa postarali vhodní ľudia. Okrem iného sa ukázalo, že mu treba vhodnú stravu, pretože nadmerne priberal a bolo treba sa postarať aj o jeho zuby.

Dočasný domov sa našiel rýchlo

Mnohí tvrdili, že kocúr si už v domácnosti nezvykne, ale táto celebrita predviedla svoju prispôsobivosť. Štetínsky prominent sa už v dočasnom domove dokonale aklimatizoval a dokonca si tam zamiloval hladkanie a česanie. Teraz Spoločnosť pre prevenciu týrania zvierat prostredníctvom sociálnych sietí oznámila, že mačka našla trvalý domov.

Nová dôležitá úloha

Dobrých správ nie je nikdy dosť. V domácnosti, kam kocúra umiestnili žije totiž malé dievčatko, ku ktorému si okamžite našiel cestu… Ona sa zatiaľ v pozadí hrá, on ju pozorne sleduje a rozkošnícky pradie… Takže jeho najdôležitejšia úloha nebude teraz pózovanie pred foťákmi, ale bude veľkým kamarátom malej slečny… 

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.