Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Legendárna rocková kapela The Rolling Stones vydala parádnu hudobnú novinku Angry

Legenda rock & rollovej hudobnej scény, kapela The Rolling Stones, prišli so skvelou piesňou Angry. Má to byť prvá skladba z ich pripravovaného albumu Hackney Diamonds, ktorý vyjde už 20. októbra! Je to ich prvý album za posledných neuveriteľných 18 rokov. Počas tvorby albumu mali spolupracovať aj s celosvetovo známymi menami ako Lady Gaga, Paul McCartney či Stevie Wonder, a tak sa máme určite na čo tešiť!

Bude obsahovať 12 piesní, medzi ktorými sú dve istým spôsobom špeciálne

Boli totiž nahraté už v roku 2019 s bubeníkom Charliem Wattsom, ktorý zomrel v roku 2021, informuje portál udiscovermusic.com. O bubny sa však vo zvyšku albumu postaral Steve Jordan. Podľa portálu brooklynvegan.com, Mick Jagger prezradil, že pôvodná zostava (okrem Briana Jonesa) je len v jednej skladbe, kde spolu s Wattsom hral aj Bill Wyman. Ten hral kedysi v kapele na basovú gitaru.

Na albume pracujú spolu s producentom Andrewom Wattom, ktorý získal ocenenie Producent roka na odovzdávaní cien Grammy v roku 2021. Nahrávanie albumu prebiehalo v podstate po celom svete na miestach ako Londýn, Los Angeles, New York či dokonca Bahamy.

Novinku Angry dopĺňa aj videoklip, ktorý sa nesie v retro atmosfére. Účinkuje v ňom aj herečka Sydney Sweeney, ktorá je nominovaná na ocenenie Emmy a preslávila sa najmä svojou rolou v seriáloch ako Eufória či Príbeh služobníčkyVypočujte si tento rockový hit!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.