Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Výnimočný hlas a pódiová energia: Legenda rocku Rod Stewart prichádza do Bratislavy!

Rod Stewart je bezpochyby jedným z najvplyvnejších hudobníkov v histórii. Jeho kariéra trvá viac ako päť desaťročí a zanechala nezmazateľnú stopu v rockovej hudbe. Od svojho debutu v 60. rokoch až po súčasnosť vyzbieral viacero prestížnych ocenení, opakovane dobil prvé priečky hitparád v niekoľkých krajinách sveta, neustále vypredáva najprestížnejšie koncertné haly a lístky na jeho koncerty patria k tým najexkluzívnejším.

Jeho nezameniteľný chrapľavý hlas a ikonické skladby prenikli do sŕdc fanúšikov po celom svete a zanechali nezmazateľnú stopu v histórii populárnej hudby. Preslávil sa svojou virtuozitou a schopnosťou prelínať rock, folk, pop a blues do jedinečného zvuku, ktorý si zamilovali milióny fanúšikov.

Jeho prejav vytvára magický zážitok a vidieť naživo ho môžete v Bratislave!

Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako Do Ya Think I´m Sexy, Sailing, Maggie May, Forever Young a mnohé ďalšie. Stewartova autentická interpretácia a emócie, ktoré vkladá do svojho spevu vytvárajú magický zážitok pre každého, kto má tú česť vidieť ho naživo.

Vynikajúci hudobník, neopakovateľný hlas a pódiová energia, ktorá vás pohltí, sú len niektoré z dôvodov, ktoré robia z tejto udalosti exkluzívne podujatie. Ide o jedinečnú príležitosť zažiť hudobného velikána naživo, ponoriť sa do jeho nostalgických hitov a darovať sebe či iným zážitok, ktorý bude na celý život.

Nechajte sa uniesť hitmi, ktoré formovali generácie a príďte si vychutnať výnimočný koncert, ktorý Rod Stewart odohrá 23. júna 2024 v Tipos Aréne v Bratislave.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Vstupenky na koncert RODA STEWARTA v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave dňa 23. júna 2024 budú dostupné od stredy 6. septembra 2023 od 10:00 hod. v sieti Ticketportal alebo na portáli www.vivien.sk.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.