Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Manžel sa so svojou manželkou nerozprával 20 rokov. Dôvod vás dostane!

Tichú domácnosť pozná snáď každý a mnohí si ňou určite prešli nejedenkrát. Vedeli by ste sa však nerozprávať so svojou polovičkou 20 rokov?

Manželský pár Otou a Yumi Katayama z Japonska to nemali vo svojom vzťahu jednoduché. Manžel Otou sa totiž rozhodol nerozprávať sa so svojou ženou neuveriteľných 20 rokov, pričom spolu žili pod jednou strechou a so svojimi tromi deťmi. Portál koreaboo.com informuje, že Otouove správanie sa zmenilo takmer zo dňa na deň a ako dôvod uviedol, že žiarlil na svoje deti, s ktorými Yumi trávila viac času ako s ním. Tak sa rozhodol trucovať. Nepoľavil, ani keď sa s ním celý ten čas snažila jeho manželka rozprávať a jedinú reakciu, ktorú dostala, bolo prikývnutie hlavou alebo „zavrčanie“.

Situáciu zachránil ich 18-ročný syn

Všetko sa zmenilo, keď sa v roku 2017 ich 18-ročný syn Yoshiki rozhodol zavolať na pomoc televíznu šou. Zorganizovali manželom stretnutie na mieste, kde mali svoje prvé spoločné rande. Vtedy si Otou uvedomil svoje chyby a vyjadril vďaku svojej manželke za to, že sa celý ten čas starala o ich rodinu. Yoshiki povedal, že to bolo prvýkrát, čo videl svojich rodičov rozprávať sa, uvádza spomínaný portál. Členov televíznej šou tento moment dojal k slzám. „Chcem sa po tomto rozprávať. Dufám, že na tom budeme od teraz spoločne pracovať,“ povedal svojej manželke Otou a Yumi s jeho slovami súhlasila.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.