Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tento svišť kradol záhradkárovi zeleninu, no spolu s ňou ukradol aj jeho srdce. Pozrite!

Žiadny záhradkár nemá rád, keď mu hlodavce ničia úrodu. Svišť, ktorý dostal meno Chunk, si však získal nejedno srdce verejnosti!

V roku 2019 si Jeff Permar z Middletownu všimol, že z jeho úrody sú nejaké kusy poodhrýzané. Preto sa rozhodol namonovať si v záhrade kameru s pohybovým snímačom, aby prišiel na to, kto stojí za touto skazou. Nečakal však, že si zlodeja úplne zamiluje! Na kamere mohol vidieť rozkošného svišťa ako ohlodáva jeho úrodu a pozerá sa pritom priamo do objektívu. „Bol taký samoľúby, akoby povedal: Áno, jem tvoju zeleninu, čo s tým urobíš?,“ povedal Jeff.

Portál abc7ny.com píše, že video so svišťom sa okamžite stalo virálnym a rozšírilo sa po celom svete. Chunk dostal aj svoj vlastný Instagram, kde má už cez 570 tisíc sledovateľov, ktorých neustále baví svojimi videami. Stal sa takmer súčasťou rodiny a keď sa prebudil zo zimného spánku, objavil sa aj so svojou svišťou priateľkou a troma malými svišťami. Tých Jeff pomenoval Nibbles, Nugget, Chip a Chibbles. „Sú vonku a snažia sa prežiť. Ak im v tom môžem pomôcť, tak im v tom pomôžem,“ povedal Jeff.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.