Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

No Name a Nocadeň majú prvú spoločnú pesničku. Spievajú o živote po 40-tke

Dve populárne slovenské kapely sa spojili, aby spolu vytvorili pieseň a videoklip pre všetky generácie. Pesnička sa volá V pôvodnom znení a ide o unikátne spojenie dvoch výnimočných hlasov.

Igor Timko z kapely No Name a Rasťo Kopina z Nocadeň boli kedysi spolužiaci z košického štátneho konzervatória, ktorí dokonca sedeli v jednej lavici. Ich osudy sú osobne aj hudobne celkom poprepájané. Obe kapely sú úspešné na Slovensku a dosiahli úspechy aj v susednom Česku, takže spoločná pesnička bola len otázkou času.

S myšlienkou naspievať spoločný duet prišiel Igor Timko, ten napísal aj text. „Našej generácii štyridsiatnikov úplne prirodzene dochádza, že sme naplno v procese dozrievania, možno uprostred  životnej cesty. A práve v tomto období človek potrebuje pocit istoty, že sa má na koho spoľahnúť, že vie kam patrí.“, hovorí Igor.

Nový album vydajú No name už v septembri, fanúšikovia sa dokonca môžu tešiť na špeciálne turné s Nocadeň, miesta a dátumy sa dozvieme už čoskoro. Pozri si jedinečné video.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.