Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tento umelec tetuje deti. Má to jeden háčik…

Kresliť si po tele je v dnešnej dobe bežná vec, tetovania sú súčasťou našej doby. Teraz ale prichádza dosť kontroverzný trend a to je tetovanie detí. Benjamin Lloyd sa venuje tetovaniu detí už od 6 rokov a vyvoláva tým búrlivú diskusiu. O chvíľku si ale poviete, prečo nie a možno sa na všetko pozriete trochu inak…

Všetko sa začalo vtedy, keď zazdieľal jednu jedinú fotografiu potetovaného dieťaťa a tá mala obrovský úspech. Palec hore jej dalo skoro pol milióna ľudí a odvtedy Lloyd zverejňuje fotky pravidelne na svojom umeleckom Facebooku. A prečo je jeho práca krásna a ušľachtilá? Pretože chodí tetovať do nemocníc a rieši najmä sebavedomie detí s vývojovými chybami alebo s postihnutím. Zbiera aj finančné prostriedky online, aby pokračoval vo svojej misii prinášať úsmevy tým, ktorí to potrebujú.

Umelec používa organický, netoxický atrament, ktorý je bezpečný pre deti. A samozrejme netetuje ihlou, robí len airbrush. Kresby strieka a dokresľuje. Tetovanie vyzerá veľmi realisticky a decká sú po ňom spokojné a hrdé na krásne obrázky. Má iba jednu chybu. Keďže zmizne po umytí, väčšina malých rebelov sa odmieta sprchovať.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.