Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Hviezda seriálu 90210 žije spoločne s piatimi deťmi v karavane

Na najnovších fotografiách vyzerá Tori Spelling, hviezda ikonického seriálu 90210, zničene. Spoločne so svojimi deťmi žije v karavane, uvádza niekoľko portálov, medzi nimi aj euro.dayfr.com.

Spomínaný portál udáva, že herečka musela opustiť svoje pánske sídlo, ktorého hodnota sa odhaduje na neuveriteľných 9 miliónov dolárov. Nie je to však tak, že by mala problémy s peniazmi, ako mnohé zdroje udávali. V skutočnosti odišla z domu pre problémy s extrémnou plesňou.

Je verejne známe, že výskyt plesní v obytných priestoroch je zdraviu škodlivý, a tak 50-ročnej herečke nezostávalo nič iné, len sa vysťahovať. Portál taktiež spomína, že spočiatku bývala s deťmi v moteli v Los Angeles, no po čase sa presťahovali do karavanu.

Deti učí pokore

Problémy s plesňou nie sú to jediné, čo ju trápi. Je to len pár mesiacov, čo sa od Tori po 17 rokoch odsťahoval jej manžel a otec piatich detí. Aj napriek tomu, že je dcérou známeho a bohatého producenta Aarona Spellinga, na veci sa pozerá „triezvo“ a deti učí pokore. Zastáva filozofiu, že svoje deti nechce rozmaznávať a aj preto žijú v obytnom aute.

Herečka sa vyjadrila, že toto má slúžiť ako lekcia a svojim deťom chce ukázať, že síce ich mama bola vychovávaná v bohatej rodine, no aj tak je dôležité tvrdo pracovať a robiť všetko, čo je potrebné, aby si sa mohol postarať o svoju rodinu. Zároveň hovorí, že keď je rodina spolu, je to to najdôležitejšie.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.