Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Slovenská skupina Komajota predstavila novú pieseň Púštny prach

Slovenská hudobná skupina Komajota, pôvodom z Prešova, nedávno vydala postapokalyptický videoklip k piesni Pušný prach. Ten prináša divákom dojemnú a strhujúcu vizuálnu skúsenosť, ktorá podčiarkuje význam a silu textu piesne.

„Tento text bol napísaný pred troma rokmi, kedy sme nemali ani tušenia, že blízko našich hraníc vypukne vojnový konflikt,“ povedal spevák kapely Martin Husovský podľa portálu rockandpop.eu. Dodal, že teraz je to vždy pre neho ťažké, keď ju spieva, pretože to istým spôsobom predstavuje zdvihnutý prst, upozorňujúci na realitu a nebezpečenstvo, ktorému môžeme čeliť. Komajota vytvorila unikátnu podobu sveta po apokalypse, ktorá zároveň pôsobí skutočne blízko nám a ponúka takisto priestor na zamyslenie.

Pieseň Pušný prach a jej sprievodný klip ukazujú, že hudba môže byť nástrojom na odkrývanie dôležitých tém a problémov, ktoré ovplyvňujú našu spoločnosť. Umelecký prístup tejto kapely a ich schopnosť presadiť silné emócie a myšlienky cez svoju tvorbu z nich robí výnimočnú súčasť slovenskej hudobnej scény. Pozrite si videoklip!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.