Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Na televízne obrazovky prichádza seriál Matematika zločinu. Opisuje skutočný prípad Čecha, ktorý bol (ne)právom obvinený

Na streamovaciu platformu Voyo už čoskoro príde očakávaný kriminálny seriál Matematika zločinu, ktorý je inšpirovaný skutočnými udalosťami. Seriál mapuje príbeh Čecha Tomáša Tomana, ktorý bol odsúdený za skutok, ktorý podľa jeho slov nespáchal. Za údajný zločin bol odsúdený na dvanásť a pol roka väzenia. Cestu za mreže mu zaistil posudok uznávaného súdneho znalca, ktorého všetci prezývajú ako Matematik zločinu, píše sa na portáli markiza.sk.

Jeho prípadom sa začne zaoberať novinárka Magdaléna Sodomková, ktorej napísal samotný Tomáš z indonézskeho väzenia. Po tom, ako sa pustí do skúmania jeho prípadu, zistí, že v ňom veľa vecí nesedí. Je možné, že bol Toman neprávom odsúdený? To sa dozvieme v seriáli, ktorý odštartuje už 28. júla.

V trojdielnej sérii si zahral aj obľúbený slovenský herec Tomáš Maštalír, v hlavnej úlohe Tomáša sa predstavil Jan Nedbal a súdneho znalca stvárnil legendárny Jiří Bartoška. O réžiu sa postaral skvelý Peter Bebjak. Pozrite sa, čo si pre vás tvorcovia pripravili!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.