Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tom Hanks si miluje vymýšľať vlastné koktejly, rád rozpráva príbehy veteránov a má vlastnú značky kávy

Rita Wilson, manželka obľúbeného herca Toma Hanksa, v prianí k jeho 67. narodeninám prezradila zákulisné informácie o svojej polovičke, ktoré verejnosť možno netušila. V poste, ktorý uverejnila na svojom Instagramovom profile, popriala svojmu manželovi všetko najlepšie. Ako dodatok pridala zmienku o tom, že rád vymýšľa vlastné koktejly ako napríklad Diet Cokecaine, čo je mix diétnej coly a šampanského, či Cokearita – diétna cola zmixovaná s margaritou, informuje portál boredpanda.com.

Zbožňuje rozprávať príbehy veteránov a stojí aj za vlastnou značkou kávy s názvom Hanx for our Troops, ktorá ich podporuje. „Je jedným z najmúdrejších ľudí, akých poznám, rozosmieva ma každým dňom už 38 rokov, vie si zdriemnuť vždy a všade. Všetko všetko najlepšie, láska moja,“ ukončila svoje prianie.

Okamžite si padli do oka

Herci sa stretli pri natáčaní sitcomu Bosom Buddies v roku 1981. V tom čase bol Tom ženatý so Samanthou Lewes, no s Ritou si okamžite vybudovali priateľský vzťah. To, že tvoria pár, sa na verejnosť dostalo päť rokov na to a vzali sa v roku 1988.

„V prvom rade mám rada dobrých rozprávačov príbehov. Takže ktokoľvek, kto vie povedať dobrý príbeh, som za… Milujem to! Neustále ma rozosmieva. Je skvelý rozprávač,“ povedala Rita v rozhovore s Kelly Clarkson. So Samanthou sa predstaviteľ skvelého Forresta Gumpa rozviedol v roku 1987, no odlúčení boli už skôr, píše ďalej spomínaný portál.

Prvé náznaky chémie, ktorá bola medzi Tomom a Ritou, sa prejavili v roku 1985 vo filme Volunteers, kde si zahrali pár. Spolu majú dve deti, synov Cheta a Trumana, ktorí sa tiež pohybujú v zábavnom priemysle. Rita priznala, že nikdy nezabudne na chvíľu, keď stáli na semaforoch a Tom jej povedal: „Chcem len, aby si vedela, že na sebe nemusíš nič meniť len preto, aby si bola so mnou,“ kedy ňou prešla vlna lásky.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.