Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ak sa chystáte na rozlúčku so slobodou, kapela Sám Sebou má pre vás hymnu!

Každý chlap má iné, jedinečné zážitky z rozlúčky so slobodou. Zhrnie ich táto skvelá novinka s názvom Rozlúčka so slobodou od skupiny Sám Sebou?

Vo videoklipe chlapci premenia bar na poriadnu zábavu a predvedú, ako to na takej pravej rozlúčke so slobodou vyzerá.

„Natáčanie bola jedna veľká párty, stretli sme sa s kamarátmi a urobili sme si „rozlúčku so slobodou“. Bolo kopec srandy, no nebolo to vôbec hrané, pretože sme boli skvelá partia ľudí a bola len proste poriadna zábava ako má byť. Video má výborné ohlasy, z čoho sa veľmi tešíme,“ povedal k videoklipu spevák kapely Matúš Fifik.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tento letný hit je súčasťou ich nového albumu Od srdca. „Pieseň Rozlúčka so slobodou je trochu iná ako naše typické skladby. Je veľmi energická, trochu s nádychom folku a rocku. Nápad prišiel úplne spontánne, no trvalo nejakú dobu, kým sme pesničku dokončili. Pochádza z nášho nového albumu, ktorý si môžu fanúšikovia vypočuť na všetkých streamovacích službách. Veľmi sa z tejto skladby tešíme a už sa nevieme dočkať, keď ju zaradíme do koncertného programu, pretože to musí rozhýbať každého,“ vyjadril sa na adresu novinky Matúš.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.