Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Madona posúva svoje turné kvôli zdravotným problémom

Madonnu museli koncom júna previezť do New Yorskej nemocnice po tom, ako ju našli v bezvedomí bez reakcie na akékoľvek podnety. Web pagesix.com uvádza, že speváčka musela byť aspoň jednu noc intubovaná pred tým, než jej odstránili hadičku. Celý čas ju sprevádzala jej dcéra Lourdes Leon.

V stredu jej manažér Guy Oseary informoval fanúšikov na Instagrame, že spevácka ikona „dostala vážnu bakteriálnu infekciu, ktorá viedla k niekoľkodňovému pobytu na JISke“. Aktuálne sa má Madonna zotavovať, no naďalej zostáva pod zdravotným dozorom. „Očakáva sa kompletné uzdravenie,“ hovorí Guy Oseary.

Posúva sa aj jej celosvetové turné

Kráľovná popu sa mala tento rok vydať na turné, ktoré sa skladá z 84 dátumoch po celom svete a odštartovať malo 15. júla vo Vancouveri, no kvôli jej zdravotnému stavu to musela preložiť.

„Podelíme sa s vami o viac detailov hneď, ako ich budeme mať vrátane nového začiatku tour a preložených termínov,“ píše v Instagramovom poste speváčkin manažér. Spomínaný web ďalej informuje, že turné sa má konať pri príležitosti 40. výročia jej speváckej kariéry. Na koncertoch majú odznieť jej najväčšie hity od jej debutového albumu v roku 1983 až po album Madame X z roku 2019.

Speváčka je už doma, no nie je ani zďaleka fit

Madonna sa podľa informácií nachádza už doma a aj napriek tomu, že sa o tom spočiatku nehovorilo. Jej stav bol kritický a dokonca bola vraj aj v ohrození života.  Podľa portálu CNN má speváčka momentálne oddychovať a opätovne naberá silu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.