Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Chalani zo skupiny Sám Sebou prichádzajú s novou piesňou. Venovali ju všetkým ženám!

Kapela Sám Sebou prichádza so singlom, ktorý napísala a venovala všetkým ženám a dievčatám. Pesnička nesie príznačný názov Dievčatá a pochádza z nového albumu s názvom Od srdca, ktorý vychádza práve teraz.

„Už dlhšiu dobu sme mali v hlavách myšlienku, že vytvoríme skladbu o ženách, no tá pravá hudba a text, ktorý ju vystihuje, prišiel až práve teraz. Venujeme ju všetkým dievčatám, pretože sú našou najväčšou múzou, inšpiráciou a skrátka, nevieme bez nich fungovať. Veľmi sa z tejto skladby tešíme. Ide z nej príjemná atmosféra a refrén proste nedostanete z hlavy. Pieseň pochádza z nášho nového albumu, na ktorom sme pracovali vyše dvoch rokov, teraz je však konečne vonku,“ hovorí spevák kapely Matúš Fifik.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

O videoklip sa postaral talentovaný Tomáš Malejčík. „S Tomášom spolupracujeme už dlhšie a celú réžiu klipu sme nechali na neho. Natáčali sme v krásnom prostredí Vysokých Tatier a taktiež sme klip obohatili o zábery, kde sme s našimi rodinkami v nádhernom okolí Jamníka, kde žijeme. Video má skvelé ohlasy, z čoho sa veľmi tešíme,“ dodal spevák.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.