Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Na svete je nová nádherná pieseň kapely Para s názvom Pre tých čo ostali

Spojenie skupiny Para, Jany KirschnerMatúša Valla prináša krásny výsledok v podobe piesne s názvom Pre tých čo ostali. Pri jej tvorbe sa kapela spojila aj so svojim zakladajúcim členom Matejom Starkovom, pre ktorého je to už tretia spolupráca s Janou a Matúšom.

Pieseň je pre všetkých, ktorí to v živote nevzdávajú, aj keď im osud práve nehrá do karát. Para má na konte úspešné piesne ako To okolo nás či Na ceste a teraz je na svete ďalšia. Pozri si ju aj s videoklipom, v ktorom sa ukážu aj známe mená z hereckého sveta ako Henrieta Mičkovičová či Milo Kráľ, ale aj samotný frontman kapely Para Lasky.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Natáčalo sa v obkolesení prírody

Nahrávanie piesne prebiehalo v obklopení Manínskej tiesňavyBirdland Studios. Za finálnym mixom a masteringom stojí Tom Lobb, zvukový inžinier, ktorý sa podieľal aj na produkcii skladby. Novinka je venovaná všetkým tým, „ktorí sú ochotní byť prítomní aj v ťažkých časoch“ a tým, „ktorí sa rozhodnú bojovať aj boje, ktoré sa z počiatku zdajú beznádejné, ale napokon prinesú výsledok,“ hovorí Para.

Matúš Vallo prehovoril aj o tom, ako skladba vznikla, a to na chalupe spolu s Matejom Starkovom. „V určitej fáze vstúpila producentsky do procesu vzniku skladby Jana Kirschner, ktorá bude veľmi silným koproducentom aj nášho nového albumu. Všetky skladby, ktoré nahrávame, vrátane už zverejnených singlov To okolo nás a Na ceste, produkujeme spoločne, z čoho sa veľmi teším.“

Réžiu videoklipu mala v rukách Elégia Štrbová, pre ktorú spolupráca s Parou nie je žiadna novinka a stojí aj za kampaňovým videom k paragrafikám. Avšak vizuál ku skladbe Pre tých čo ostali je jej hraným videoklipovým debutom.

„Keďže som z divadelného prostredia, tak som na prácu s hercami zvyknutá, ale teraz to bola väčšia zodpovednosť,“ hovorí Elégia a približuje celú réžiu a produkciu, ktoré mala na starosti. „Nakrúcali sme dva dni na viacerých lokáciách – v byte, autobuse i vo vlaku na trati Bratislava – Dunajská Streda.“ 

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.