Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Richard Müller a speváčka Emma Smetana predstavujú skladbu Tahle jedna vteřina. Dokopy ich dala Richardova dcéra

V nedeľnom štúdiu sa stretli Richard Müller a Emma Smetana, ktorí predstavili svoju hudobnú novinku s názvom Tahle jedna vteřina. Emma Smetana je známa česká herečka, speváčka a novinárka. Za dojemným textom stojí jej priateľ, hudobník Jordan Haj. Ako sa speváci spoznali, o čom pieseň je, vedia si predstaviť, čo všetko človeku prebehne mysľou za jednu sekundu, to sa dozviete v rozhovore.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V hudobnej novinke Tahle jedna vteřina sa stretáva hlboký pokojný hlas Richarda Müllera s jemným mladistvým spevom Emmy Smetana. Je to ich prvá spolupráca, pri ktorej vznikla pieseň o pominuteľnosti života a dôležitosti trávenia času s blízkymi, kým máme takú možnosť. Toto spojenie vzniklo vďaka Richardovej dcére Eme Müllerovej, ktorá sa priatelí s Emmou Smetana.

Za dojemným textom stojí Emmin priateľ, hudobník Jordan Haj. Emma Smetana sa s jej priateľom stretli v lete 2008, kedy jej zahral pesničku V přesýpacích hodinách, a to ju utvrdilo, že Jordan je génius. 

„A tak som mu ten nádherný text proste čmajzla, zhudobnila ho po disneyovsky a donútila ho dopísať text do refrénu. Vznikla Tahle jedna vteřina. Moja prvá pesnička v češtine. A prvý duet, ktorý spievam s niekým iným než s Jordym. To, že ma s tým Richard neposlal do hája, považujem za obrovské životné šťastie,“ povedala na adresu piesne Emma a vyjadrila svoju vďaku Richardovi a dobrým ľuďom okolo neho. Skladba bude súčasťou seriálu Eliška a Damián, kde bude titulným singlom.

Rozhovory so zaujímavými hosťami môžeš počúvať každú nedeľu dopoludnia naživo v rádiu Melody. Všetky predošlé epizódy však nájdeš aj online na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.