Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nataliu Oreiro a jej obrovský hit Cambio dolor pozná každý. Poznáte slovenskú verziu?

Uruguajská speváčka Natalia Oreiro oslávila pred necelým mesiacom 47. narodeniny. Herečku a zároveň speváčku netreba Slovákom nijako špeciálne predstavovať, veď kto by si nepamätal telenovelu Divoký anjel, v ktorej stvárnila hlavnú postavu?

Fanúšikovia ju však nemilovali len vďaka jej kráse, ale aj hlasu a piesňam, ktoré naspievala. Medzi jeden z jej najväčších hitov sa radí pesnička Cambio dolor. Tá vyšla ešte v roku 1998 a nachádza sa na jej prvom albume, ktorý nesie názov Natalia Oreiro.

Slováci milovali originál i slovenskú verziu

Vedel si však, že tento svetoznámy hit má aj slovenskú verziu? Postarala sa o ňu speváčka Ingola. „Bola to krásna a úspešná žena, takže mi bolo cťou prespievať jej pesničku,“ povedala Slovenka Táni a Lukášovi.

Ingola zároveň prezradila, že originál piesne sa jej veľmi páči, pretože je temperamentný a má peknú melódiu. To boli dôvody, prečo sa rozhodli ju aj s tímom prerobiť. „Zvykla som ju spievať na akciách, kde ju ľudia poznali a mali na ňu skvelé reakcie. Som veľmi rada, že sme sa tak rozhodli,“ prezradila na margo prerábky a reakcií publika.

cambio-dolor-ingola-slovenska-verzia-

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.