Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Richard Autner a Nela Pocisková predstavili emotívny duet, ktorý je oslavou rozchodu

Populárnych hercov Richarda Autnera a Nelu Pociskovú prvýkrát spojilo natáčanie známeho seriálu, v ktorom si zahrali manželský pár prechádzajúci si rozchodovou krízou. Táto téma sa stala zdrojom inšpirácie pre pesničku, na ktorej sa obaja herci autorsky podieľali a aj ju spoločne naspievali. Skladba Len nám dvom vychádza práve dnes na všetkých streamovacích službách cez vydavateľstvo Slnko Records a je prvým zverejneným singlom z pripravovaného druhého albumu Richarda Autnera.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„S Riškom sme sa spoznali pri natáčaní a v jeden deň mi zrazu napísal, že má skladbu a či si ju chcem vypočuť. Ja som si ju doma pustila a hneď po prvom vypočutí mi prišlo, že to je naozaj nádherná skladba. Text sme napísali obaja, každý svoj part a hudbu napísal Riško. Celú skladbu však zložil on. Je to proste naše,“ hovorí Nela Pocisková.

Plánujú aj ďalšie spolupráce

Pieseň je oslavou rozchodu manželského páru a zároveň vzdáva hold momentu, ktorý je často pre jednu stranu bolestivejší, ale v mnohom predostiera pravdu o medziľudskom vzťahu. Autori veria, že sa môže dotknúť viacerých ľudí, ktorí si v živote prešli niečím podobným a zároveň sa s ňou budú vedieť mnohé páry stotožniť.

Paradoxne, novinka by možno ostala na dne šuflíka, nebyť producentského zásahu Richardovho kamaráta, bubeníka a kapelníka Mareka Žilinca. Vyzerá to tiež tak, že hudobná spolupráca dvoch hercov bude mať pokračovanie. Nela vystúpi ako hosť na najbližšom Richardovom koncerte, a to už 26. júna v bratislavskom Štúdiu 12. Tam zaznie ich nový duet prvýkrát aj naživo.

„Viem si predstaviť, že by sme niekedy v budúcnosti vydali nejakú ďalšiu spoločnú pieseň a je možné, že vznikne ešte niečo silnejšie, či už v hudbe, alebo texte,“ dodáva Richard Autner, ktorý už zbiera nápady na svoj druhý autorský album.

Zdroj: Tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.