Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Al Pacino bude vo veku 83 rokov štvornásobným otcom

Svet pred pár dňami obletela správa, že hollywoodsky herec Al Pacino sa stane už štvornásobným otcom. Vo veku 83 rokov sa mu narodí ďalšie dieťa.  Dieťatko mu porodí o 54 rokov mladšia partnerka Noor Alfallah, ktorá je pôvodom z Kuvajtu a jej rodičia sú milionári, uvádza portál koktail.pravda.sk.

O páre sa po prvý raz začalo verejne hovoriť minulý rok, no predpokladá sa, že dvojica sa dala dokopy už počas pandémie. 29-ročná Noor je v súčasnosti už vo vysokom štádiu tehotenstva, takže prírastok privítajú už čoskoro. Ak si z toho v šoku, určite nie vo väčšom ako samotný Al Pacino. Ten neveril tomu, že by mohol v jeho veku ešte splodiť dieťa. To, že bol skutočne zaskočený, dokazuje aj fakt, že od Noor požadoval test DNA, uvádza portál TMZ.

Herec si údajne myslel, že kvôli zdravotným problémom je neplodný. Povedať mu to mali aj doktori. Lieky, ktoré má brať, môžu vyvolať neplodnosť. Z predchádzajúcich vzťahom má už dvojičky Oliviu a Antona Jamesa a ešte dcéru Julie, ktorú má s inou ex priateľkou.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.