Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Célione Dion trápi choroba. Zrušila celé turné

V decembri minulého roka informovala speváčka Céline Dion na svojej sociálnej sieti, že trpí neurologickou chorobou. Ide o ochorenie, ktoré sa nazýva Syndróm stuhnutého človeka. Toto ochorenie je vskutku zriedkavé a postihuje najmä mozog a miechu.

Speváčka len cez víkend však informovala o tom, že jej európske časť turné, ktoré nesie názov Courage, ruší. A nielen koncerty, ktoré sa mali konať tento rok, ale aj tie v roku 2024. V rámci tohto turné mali zavítať aj do Prahy, to sa však nestane. Céline sa za zrušené koncerty ospravedlnila, no jej fanúšikovia tomu úplne rozumejú a odkazujú jej, že jej zdravie, je teraz to najdôležitejšie, píše portál dailymail.com.

„Je mi veľmi ľúto, že vás musím opäť sklamať. Pracujem veľmi tvrdo na tom, aby som opäť získala naspäť svoju silu. Byť na turné je však veľmi náročné aj vtedy, keď sa cítite dobre na 100 %. Nie je fér, aby som stále presúvala termíny, takže aj keď mi to láme srdce, najlepšie bude, keď celé turné zruším. Rada by som vám však povedala, že sa nevzdávam a neviem sa dočkať, keď sa uvidíme,“ povedala vo svojom vyhlásení.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.