Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vyhrajte permanentky na hviezdny festival WE LOVE MUSIC v Bratislave

Chcete zažiť nezabudnuteľný víkend plný popovej a tanečnej hudby? Tak príďte na festival WE LOVE MUSIC, ktorý vám prináša hviezdy z konca 90. rokov až po súčasnosť! Lou Bega, Arash, Crazy Frog, Boney M, Rednexx, Londonbeat – všetci sa zídu na jednom mieste!

Nečakajte a označte si v kalendári 16. a 17. júnAreál Závodisko – Dostihová dráha v Petržalke v Bratislave bude miestom, kde sa stretnete s najväčšími menami hudobnej scény. A to nie je všetko! Čaká vás aj ohromujúci návrat slovenskej funkovej legendy – Made II Mate.

Máme pre vás ešte jednu skvelú správu! Od 29. mája do 2. júna vám dávame šancu vyhrať permanentky na tento úžasný festival! Stačí nás len počúvať a vaša šanca na nezabudnuteľný festivalový zážitok stúpa! Tak neváhajte, získajte permanentky a pridajte sa k tisíckam fanúšikov dobrej hudby na festivale WE LOVE MUSIC.

V rámci festivalu sú pripravené aj sprievodné podujatia  – vystúpenie víťazov Česko Slovensko Má Talent, Detský Festival, pivný festival „Sládkova Petržalka“ s ponukou remeselných pív mini a mikro pivovarov, chill out zóna, detské ihrisko, performance & výtvarný stan, festivalová kaviareň s možnosťou vytvorenia vlastnej kávy a mnohé iné.

Lístky si môžete kúpiť TU

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.