Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Taliansky hit, ktorý ťa roztancuje! Vieš, o čom sa v ňom spieva?

Hviezda talianskeho popu, kapela Richi e Poveri, nás svojou slávnou pesničkou s názvom Sarà perché ti amo vtiahla do sveta lásky. Táto ikonická skladba, ktorá zaznela po prvýkrát v roku 1981, sa stala neoddeliteľnou súčasťou palety svetových hitov. Je to pieseň, ktorá odráža silu a zázrak lásky. Jej melódia v nás vzbudzuje túžbu byť s tým, koho milujeme, a jej slová vyjadrujú nadšenie a oddanosť.

Čo je však na tejto pesničke takým výnimočným, je jej schopnosť prelomiť jazykové bariéry a dotknúť sa sŕdc po celom svete. Napriek tomu, že pieseň je v taliančine, jej emócie a vášeň prenikajú hranice a robia ju univerzálnou hymnou lásky.  Takže, ak máš chuť zažiť chvíľku vášne, neváhaj pustiť si Sara perché ti amo. Je to pesnička, ktorá nám pripomína, že láska je najkrajšou a najsilnejšou silou na svete.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Voľný preklad textu:

Čo to je za zmätok. Možno je to preto, že ťa milujem. Je to emócia, ktorá pomaly rastie. Stisni ma pevne a buď mi bližšie. Ak mi je s tebou dobre, je to preto, že ťa milujem.

Spievam si v rytme tvojho sladkého dychu. Je jar. Je to možno preto, že ťa milujem. Padá hviezda. Povedz mi, kde sme a čo ťa zaujíma. Je to možno preto, že ťa milujem.

Zdroj náhľadového obrázku: YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.