Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Master of Puppets od skvelej kapely Metallica v živom podaní

Heavy metalové veľdielo, Master of Puppets, z dielne legendárnej kapely Metallica vyšlo v roku 1986 a je jedným z tých, ktoré neumierajú a bavia mnohé generácie až dodnes. K jeho preneseniu do súčasnosti prispel aj seriál Stranger Things, obľúbený najmä medzi tými mladšími generáciami, kde sa postava Eddieho Munsona chopí gitary a hrá úžasné ťažké metalové tóny, ktorými dokáže zabiť netvorov z iného sveta. Portál billboard.com informuje, že aj vďaka tomu sa táto pieseň prvýkrát dostala medzi top 40 v rebríčku Billboard Hot 100.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na adresu spojenia piesne Master of Puppets s týmto seriálom sa vyjadril líder kapely James Hetfield v šou Jimmy Kimmel Live a priznal, že to bolo pre nich veľmi jednoduché rozhodnutie. „Je to 9-minútová heavy metalová pieseň z roku 1986, ktorá predchádza väčšinu týchto ľudí o 25 až 30 rokov,“ dodal bubeník Lars Ulrich. „Je to šialené. Kto by si to bol pomyslel?“

Metallica v šou vystúpili naživo tri noci po sebe a jednu majú ešte pred sebou. Stihli predviesť skladby Lux Æterna, Holier Than Thou a už spomínanú Master of Puppets, ktorá je asi najdlhšou piesňou aká kedy v tejto nočnej šou odznela, píše ďalej vyššie uvedený portál. Štvordňová séria vystúpení má byť formou oslavy ich pripravovaného 12. štúdiového albumu s názvom 72 Seasons, na ktorý sa môžeš tešiť už 14. apríla!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Ak piesne z čias tejto legendárnej kapely patria medzi hity tvojho života, príď si ich užiť 29. apríla 2023 v Infinity Clube v Partizánskom. O najlepšie videohity sa postarajú DJ Julo alias Python a hlavná hviezda večera, legendárny Petr Kotvald!

Začiatok akcie je o 22:00 hod. a lístky budú v predaji na mieste. Stôl si môžeš rezervovať vopred TU!

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.