Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Chystá sa životopisný film o legendárnej kapele KISS. O čom to celé bude?

V roku 2024 sa ti v životopisnom filme, ktorý si budeš môcť pozrieť na streamovacej platforme Netflix, naskytne pohľad na prvé štyri roky spoločnej cesty tvorcov nesmrteľného hitu I Was Made for Lovin“ You, kapely KISS, uvádza portál music-news.com.

Kapelu založili v roku 1973 v New York City pôvodná zostava: Paul Stanley, Gene Simmons, Ace Frehley a Peter Criss. Film ti priblíži príbeh stretnutia Paula a Gena v Queense a to, ako následne vytvorili kapelu spolu s Aceom a Peterom.

Spomínaný portál ďalej píše, že za pôvodným zámerom založiť kapelu sa ukrývala myšlienka prilákania pozornosti dievčat. „Bol som hluchý na jedno ucho a mal som miernu deformáciu, kvôli ktorej som vyzeral inak. Bol som to nízke, tučné decko a hudba sa stala mojou spásou, miestom pre úkryt a snívanie. A keď som hral hudbu, vždy boli okolo dievčatá,“ prehlásil jedného dňa Paul.

Počas ich úžasnej rockovej kariéry predali viac ako 75 miliónov nahrávok po celom svete a pôvodní členovia sa v roku 2014 stali aj členmi Rock“n“rollovej siene slávy. Kapela sa v súčasnosti skladá z Paula, Gena, Erica Singera a Tommyho Thayera.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.