Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nový album od Depeche Mode si už počul? Všetci ho vychválili do nebies!

Prvé reakcie na nový album na seba nenechali čakať a sú skutočne pozitívne. Chválili ho The New York Times, zatiaľ čo Rolling Stone napísali, že ide o charakteristickú hudobnú krásu s lyrickou hĺbkou.

Veľká Británia na seba taktiež nenechala dlho čakať a časopis Guardian privítal tento ikonický návrat so slovami: „Najväčší kultový návrat kapely na svete.“ Album zároveň označili za dokonalú zmes zlovestnej nálady a elektronických textúr, ktoré sa pohybujú od intenzívnych až po éterické.

Depešáci zahájili svetové turné!

Veľkolepú šou odpálila skupina Depeche Mode v americkom Sacramente. Išlo o prvý koncert ich svetového turné, ktoré nesie rovnaký názov, ako ich najnovší album. Prvý koncert bol do posledného miesto vypredaný.

Vďaka veľkému záujmu pridala skupina ďalších desať nových termínov, ktoré sa dotýkajú aj jesennej časti koncertnej šnúry, ktorá sa odohrá v Severnej Amerike. V polovici mája tohto roka vyrazí skupina na európske turné. Slovenskí fanúšikovia si môžu kapelu užiť už 28. mája na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.