Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Teletubbies sa vracajú na obrazovky. Vyrastal si na nich aj ty?

Dobrodružstvá tejto veselej partie sa prvýkrát objavili v roku 1997 a bežali na obrazovkách do roku 2001. V súčasnosti však streamovacia platforma Netflix prichádza s novým spracovaním tejto šou, pričom ide už o druhú novodobú verziu. Portál distractify.com uvádza, že prvá vyšla v roku 2016 a najnovšia verzia farebného sveta Teletubbies je sprístupnená od novembra 2022. Pozostáva z 26 dvanásť minútových epizód a narozprával ju Tituss Burgess, nominant na cenu Emmy za komediálny seriál Nezdolná Kimmy Schmidt.

Čo nové čaká ratolesti v tejto verzii oproti pôvodnej? Nová originálna pieseň Tummy Tales a okrem toho aj nové Slniečka! Byť obrovská chichotajúca sa ohnivá guľa na oblohe je zrejme oveľa náročnejšie, ako sa môže zdať, keďže ju v najnovšej verzii stvárňuje až 5 rôznych detí, kým pôvodné Slniečko obsadila jediná modrooká Jess Smithová. Zároveň Slniečka už nemajú na sebe priesvitný žltý filter, ale sú to len lietajúce hlávky na oblohe, okolo ktorých sú lúče svetla.

Toto spracovanie sa stretlo s rôznymi diváckymi názormi. Niektorí tvrdia, že ich tieto nové Slniečka otravujú a chýba im na nich žltý nádych, ktorý im dodával priesvitný filter. Už to nie je o tom, že má Slnko detskú tvár, ale o tom, že sa vo vesmíre vznáša obrovská detská hlava, uvádza ďalší komentár na Twitteri. Aj napriek tomu sú však rozkošné!

Videl si už túto verziu? Čo na ňu povieš ty?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.