Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Sympaťák Peter Leto vydáva svoje prvé EP

Multiinštrumentalista Peter Leto vydáva svoje prvé autorské EP Cez prekážky. Z albumu, na ktorom spevák spolupracoval s rovnako talentovaným producentom Matejom
Miklošom alias Lil“Maxxom sme už mohli počuť energickú skladbu Doliny a melancholickú pieseň Viac.

Spolu s EP práve vychádza v poradí tretí singel s videoklipom Nečakám

„Základ pesničky vznikol ešte pár rokov dozadu, nahrával som si vtedy nejaké hudobné nápady do notebooku. Toto demo malo pracovný názov Fly. Mal som nahraté to rytmické „škrkanie“ na gitarové struny, a časť refrénu s textom. Nakoniec sme s Maxom namixovali koktejl šťavnatých hudobných ingrediencií a výsledok je pesnička Nečakám. Dlho som hľadal správne slová pre finálnu podobu textu, nakoniec to celé zapadlo dohromady. Má to pre mňa takú hrdinskú atmosféru. Cítil som, že z hudby ide odhodlanie, nová nádej, prísľub lepšej budúcnosti. Verím, že to tam počujete tiež,“ dodáva spevák.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Z piesne cítiť radosť, čo podčiarkuje aj príjemný videoklip natočený v bratislavskom štúdiu Pulp. „V jedno víkendové poobedie sme sa tam s kapelou stretli a zhruba za tri hodiny sme mali hotovo. Bolo to celé príjemné a uvoľnené. Myslím, že v klipe je to tiež vidno. Produkcie sa ujal opäť šikovný team z Punč Production, ktorí nakrútili aj videoklip k pesničke Viac,“ spomína spevák.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.