Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Jamie Olivier schudol 12 kíl. Takto sa mu to podarilo

Jamie Olivier má 45 rokov, úspešnú kariéru, rodinu. Má za sebou plno kuchárskych šou, napísal niekoľko kníh o varení. Dobré jedlo na ňom nechalo pár kíl navyše, po štyridsiatke už si s nimi človek poradí len ťažko. Jemu sa to podarilo bez diéty, len jednou zmenou v jedálničku.

Kuchár dlhé roky bojoval za správnu výživu pre deti a zdravé jedlo v školských jedálňach, na svoje vlastné zdravie pritom často vôbec nedbal. Spával tri hodiny denne a potom musel zasa do noci fungovať na 100%.

Takto schudol 12 kg.

V skutočnosti za úbytok hmotnosti vďačí veľmi jednoduchej výmene potravín. Vymenil mäso za orechy. Neje teda mäso ani údeniny. Okrem toho do svojho jedálnička pridal ešte viac zeleniny, a zmenil aj spánkový režim. Má zhasnuté najneskôr do 22:00.

Viac spánku, viac pohybu, viac orechov, ale menej mäsa, to neznie až tak ťažko. Vzdal sa aj alkoholu počas týždňa, dopraje si pivo jedine cez víkendy. Je to kvôli obsahu kalórií a sacharidov. Pre express.co.uk povedal aj to, že v súčasnosti je oveľa väčšie množstvá jedla ako kedysi, ale väčšinu tvorí práve zelenina a orechy.

Jamie ti rád poradí, ako ošúpeš avokádo, nabrúsiš nôž, alebo oddelíš žĺtko od bielka…

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.