Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Cigánski diabli oslavujú 10. výročie veľkolepým koncertom

Dychberúca hudobná šou plná temperamentu, vášne, elegancie, talentu a zvučných mien!

Koncertovali na najznámejších pódiách naprieč všetkými svetadielmi. Odbornou verejnosťou sú považovaný za jeden z najlepších orchestrov v kategórií Etno a World music na svete. Spolupracovali s poprednými symfonickými orchestrami, dirigentmi, spevákmi a inštrumentalistami rozličných žánrov. Majú za sebou nespočetné množstvo predaných nosičov. Sú držiteľmi zlatých i platinových platní či ocenenia Hudobnej akadémie Grammy. A pri príležitosti osláv 10. výročia od svojho vzniku predvedú počas jediného večera svoje geniálne majstrovstvo na brilantnej hudobnej šou!
10. výročie Cigánskych diablov na Bratislavskom hrade

Už 27. augusta
sa priestory západnej terasy Bratislavského hradu premenia na otvorenú koncertnú sálu, ktorá sa ponorí do tónov veselých, ale i clivých. Diváci sa počas večera plného živelných rytmov môžu tešiť nielen na prierez hudobných žánrov v unikátnom husľovom podaní primáša Štefana Banyáka, cimbalu Ernesta Šarköziho, violončela Silvie Šarköziovej, klarinetu Zoltána Grunzu, ale aj na Slovenskí filharmonici a Veľký cigánsky orchester, ktoré im budú sekundovať v harmonickom súlade. Grandióznosť celého podujatia podtrhne veľkolepá scéna, na ktorej sa okrem samotných Cigánskych diablov, Slovenských filharmonikov a Veľkého cigánskeho orchestra predstavia aj velikáni československého hudobného neba – Lucie Bíla a Robo Grigorov.
Počas jediného koncertu svojho druhu na Slovensku zaznejú čardáše, tanečné melódie, ale aj opera, klasika, ruské, židovské či cigánske piesne v neobvyklých hudobných kombináciách s novým imidžom, ku ktorým sa pridajú najväčšie hity Bílej a Grigorova.


Nezmeškajte vzrušujúci kultúrny zážitok, ktorý sa Vám zaryje hlboko do pamäti!
Lístky zakúpite TU.
Troch z vás
ale pošleme na koncert Cigánskych diablov úplne zadarmo. Stačí, ak sa zapojíte do našej súťaže, vyplníte súťažný formulár a možno sa šťastie usmeje práve na vás.
Výhercovia: Denisa Hadžegová, Roman Blaho, Renáta Ivanová
Srdečne blahoželáme!

Zdroj: PR článok

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.