Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Hrajte v Poobednom reštarte o skvelé ceny k filmu Matky

Každý deň v Poobednom reštarte pre vás máme súťaž, pri ktorej sa zabavíte a môžete vyhrať skvelé ceny.

Od 14.-18. júna hráme v súťažiach Duel, Uhádni, čo zahráme a Bekimova ruleta o filmový balíček v hodnote 93,-€, ktorý obsahuje IncaCollagen s vitamínom C, parfum od Dermacolu Lily of the Valley & Fresh Citrus a 2 vstupenky do siete kín Cinemax kdekoľvek na Slovensku na skvelú komédiu Matky.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Sára, Eliška, Hedvika a Zuzana sú štyri kamarátky, tridsiatničky, ktoré momentálne spája najmä jedno slovo – materstvo. Sára (Hana Vagnerová) je úspešná influencerka, ktorá plánuje svoj blog o partnerských vzťahoch plynule previesť na blog o tom, ako byť najlepšou mamou. Život berie so zdravým nadhľadom a iróniou. Keď ju však manžel Jirko (Jakub Prachař) privedie z pôrodnice rovno do rozostavaného domu, jej život nadobudne až príliš dobrodružné rozmery. Ďalej sa snaží plniť Instagram cool fotkami perfektnej matky, ale všadeprítomný prach a nevyspatie jej dávajú poriadne zabrať. Hedvika (Petra Hřebíčková) žije ako v zlatej klietke, jej manžel vorkoholik (Jiří Langmajer) doma veľa času netrávi, a tak niet divu, že ju očarí mladý pouličný spevák David (Vladimír Polívka). Zuzana (Sandra Nováková) je po rozchode s Kamilom (Václav Neužil) bez peňazí – prepracovaná a uštvaná matka dvoch malých čertov. Zato Eliška (Gabriela Marcinková) má skvelého chlapa (Štěpán Benoni), úplne neznesiteľných rodičov, je tehotná a stále vracia. Ale hlavne majú jedna druhú…

Film trefne opisuje problematiku novodobého materstva, otvorene a bez servítky zachytáva radosti i starosti súčasných matiek, pri ktorých sa výborne zabavíte.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.