Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Dovolenka na Slovensku je dobrý nápad! Vyhrajte v Dueli pobyt na Liptove!

Ako sa orientujete vo svete opačného pohlavia? Chcete si zasúťažiť a zabaviť sa v popoludňajšom Refreshi? Prihláste sa cez náš formulár a možno sa naši moderátori ozvú aj Vám! Zatipujte si proti opačnému pohlaviu a hrajte o skvelé ceny! Súťažíme každý pracovný deň po 16-tej, vždy muž proti žene.

Už viete, kam pôjdete tento rok na dovolenku? Strávte ju doma, na Slovensku! Máme tu všetko – nádhernú prírodu, hory, vodné plochy, hrady, zámky, jaskyne, plesá a takisto aj kúpele, kde sa môžete dokonale zrelaxovať. Zapojte sa do Duelu a jedného z vás do www.nitrianskyhrad.sk.

UTOROK – 1 x Rodinný lístok pre 2 dospelých a dve deti na všetky tri trasy Čiernohronskej železnice. Čiernohronská železnica patrí k najvyhľadávanejším turistickým atrakciám v regióne. Počas leta historické vláčiky premávajú denne na troch trasách. Nech to para tlačí! Viac na www.chz.sk.

STREDA – 2x vstupenka do galérie Tricklandia v Starom Smokovci + 2x vstupenka na lanovku Štrbské Pleso. Viac na www.tricklandia.sk a www.vt.sk.

ŠTVRTOK – Rodinná vstupenka (2 dospelí + 2 deti) do termálneho ekologického aquaparku AquaCity Poprad. Viac na www.aquacity.sk.

PIATOK – Rodinná prehliadka expozície Nestville Park so zážitkovým programom pre 4 osoby (tradičné ľudové remeslá, kone…). Objavte čaro jedného z najkrajších kútov severného Slovenska, údolia Tatranského národného parku, Pieninského národného parku a Levočskej vrchoviny. Viac na www.nestvillepark.sk.

Viac tipov na výlety po Slovensku nájdete na slovakia.travel.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže:

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.