Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Daj si pozor na jazyk a vyhraj super ceny!

Nie je nám jedno, či ste vstali pravou alebo ľavou nohou. Chceme vám totiž spríjemniť každé ráno!

Prihláste sa do našej súťaže „Daj si pozor na jazyk“ cez formulár nižšie a začnite deň s výhrou, ktorá poteší. Dôležité je 30 sekúnd nepovedať slová ÁNO a NIE.

Súťažíme každý pracovný deň po 7-mej.

Od 6. do 10. júla môžete každý deň vyhrať balíček, ktorý obsahuje 2 vstupenky na svetovú výstavu Poklad Inkov a reklamné predmety (balíček obsahuje buď puzzle + hrnček + čokoláda + ceruzka + knižka Poklad Inkov alebo hrnček + čokoláda + ceruzka + knižka Poklad Inkov).

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Svetová výstava Poklad Inkov predstavuje originálne zlaté exponáty pochádzajúce z ríše Inkov a ďalších juhoamerických civilizácií. Na ploche viac ako 1000 m2 návštevníci uvidia stovky predmetov. Medzi najcennejšie exponáty patrí veľká posmrtná zlatá maska ozdobená smaragdmi symbolizujúca nesmrteľnosť. Táto maska váži takmer 2 kg a okrem ceny samotného zlata má nesmiernu duchovnú hodnotu. Na výstave návštevníci uvidia päť historických korún dávnych vládcov, zlaté ruky v nadživotnej veľkosti a ďalšiu unikátnu hrobovú výbavu. Okrem toho budú mať možnosť vidieť veľké množstvo rituálnych predmetov, ako sú obetné nože, poháre, či obrovské náhrdelníky, ktoré nosili kňazi počas obradov. Na návštevníkov čakajú aj ďalšie úžasné exponáty a inštalácie. Veľmi zaujímavý je napríklad veľký model bájneho mesta Machu Picchu, zlatý trón samotného vládcu Inkov, či kópia Slnečnej brány od jazera Titicaca. Pre deti je pripravený „Detský chodník“, pri ktorom budú plniť rôzne úlohy a na konci nájdu svoj poklad. Pre študentov budú pripravené pracovné listy a vedomostný kvíz s témami nielen o zlatom poklade, ale predovšetkým o histórii celého amerického kontinentu. Výstavu si môžete pozrieť v SNM – Historickom múzeu v Bratislave.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže:

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.