Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Zapojte sa do Duelu a hrajte o pobyty na Slovensku!

Ako sa orientujete vo svete opačného pohlavia? Chcete si zasúťažiť a zabaviť sa v popoludňajšom Refreshi?

Prihláste sa cez náš formulár a možno sa naši moderátori ozvú aj Vám! Zatipujte si proti opačnému pohlaviu a hrajte o skvelé ceny! Súťažíme každý pracovný deň po 16-tej, vždy muž proti žene.

Od 29. júna do 3. júla môžete každý deň vyhrať pobyt na Slovensku v regióne Horehronie. Zažite pravú letnú dovolenku na Slovensku a objavte raj v Nízkych Tatrách! Rázovitý kraj v strede Slovenska, Horehronie. Rýdzo slovenské zážitky, malebná krajina, unikátne železnice, nevídané skvosty prírody, útulné chalúpky i luxusné hotely a wellnessy. Spoznajte pravé klenoty Slovenska na Horehroní. Kliknite na horehronie.sk a vyberte si dovolenku snov. Viac na horehronie.sk.

V pondelok 29. júna súťažíme o pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Hoteli Stupka*** v Nízkych Tatrách s bufetovými raňajkami a neobmedzeným vstupom do wellness centra a cardio fitness centra. Viac nájdete na www.tale.sk.

V utorok 30. júna súťažíme o pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v Hoteli Bystrá*** v hodnote 280,-€. Viac informácií nájdete na www.hotelbystra.sk.

V stredu 1. júla súťažíme o pobyt pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami a vstupom do NATURE WELLNESS CENTER v Hoteli Partizán****. Viac nájdete na www.partizan.sk.

Vo štvrtok 2. júla súťažíme o víkendový pobyt pre 4 osoby s wellnessom a večerou v Kolibe pod Kráľovou hoľou v Apartmánoch Ski Telgart. Viac info nájdete na skitelgart.sk/apartmany.

V piatok 3. júla súťažíme o pobyt pre 10 osôb na 2 noci v Zruboch Bystrá. Viac nájdete na zrubybystra.sk.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže:

​​

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.