Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Užite si Vianoce plné príjemného čítania. Až troch z vás vyvážime knihami!

Vianoce s Jemnými budú aj tento rok štedré a príjemné. Buďte s nami a užite si sviatočnú pohodu už od rána. Hrať si budeme len vianočné skladby a tešiť sa môžete aj na úžasné darčeky. A pozor! Až troch z vás vyvážime super knihami od IKAR-u! Čím viac vážite, tým viac kníh dostanete :-). Stačí, keď vyplníte FORMULÁR nižšie.

Pretože Vianoce s Jemnými sú jednoducho krásne a pohodové 🙂

Vianoce plné príjemného čítania vám prináša IKAR.

​Užite si sviatočnú pohodu aj s týmito knižnými novinkami:

Dobrá manželka
Román Dobrá manželka je bolestným, no inšpirujúcim príbehom mladého dievčaťa, ktoré zoči-voči násiliu dozrie v odvážnu a silnú ženu.
Proces
Kniha Proces zachytáva spoločnosť povojnového Nemecka bez príkras a nastoľuje spravodlivosť v boji proti popieraniu minulosti.
Slová vďaky
Knižná novinka Slová vďaky otvára Pandorinu skrinku našej doby. Dojímavý príbeh bývalej korektorky odzrkadľuje starnutie a snahu o zachovanie si dôstojnosti.

Zrkadlo
V novom románe najobľúbenejšej slovenskej autorky Táne Keleovej-Vasilkovej Zrkadlo nazrieme do zákutia vzťahov a pravdy o každodennom živote.
Pripútajte sa, prosím!
Chcete zlepšiť váš partnerský život? V novinke Pripútajte sa, prosím! vám popredná psychologička Júlia Halamová prezradí ako na to.

Chcete získať kopec skvelých kníh? Vyplňte formulár a možno na Štedrý deň zavoláme práve vám:

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.