Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Z čoho mali finalistky súťaže Miss Slovensko 2021 najväčší stres?

Na začiatku nového (pracovného) týždňa sa Martina Comisso s Lukášom Pinčekom v Rannej káve porozprávali s prvými 6-timi finalistkami súťaže Miss Slovensko 2021. Dievčatá, z ktorých jedno získa aj titul Miss Príjemný hlas, prezradili, prečo sa do súťaže krásy prihlásili a čo si myslia, že by mala Miss spĺňať. Podľa vlastných slov mali najväčší strach z mediálneho tréningu, na ktorom trénovali, ako sa správať pred kamerami. Naučili sa vystupovať, komunikovať a neprezrádzať zbytočne veľa informácií.

Druhá polovica finálovej 12-ky dnes po 14-tej zavítala do Poobedného reštartu, kde dievčatá vyspovedala veselá trojica – Miška, Bekim a Viki! Na finálový galavečer Miss Slovensko 2021 sa môžete tešiť už túto sobotu 7. augusta. Súčasťou poroty, ktorá rozhodne o víťazke, bude aj náš BEKIM!


​Ešte stále však máte šancu rozhodnúť, ktoré z dievčat získa titul MISS PRÍJEMNÝ HLAS a zabojovať o naozaj skvelé ceny, napríklad o víkendový pobyt vo Vysokých Tatrách! Hlasovanie prebieha do 4. augusta (streda) do 18:00!

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.