Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Životná pravda Tomáša Maštalíra sa opiera o smetiarske auto!

Na rannú kávu do Rádia Jemné dnes prijal pozvanie herec Tomáš Maštalír (43), ktorý promuje nový film Známi neznámi. V prvom rade však prišiel porozprávať aj o svojej novej skladbe „Jedno ráno“. Naspieval ju so speváčkou Tinou.

„Keď som dostal tú ponuku, musel som to predýchať. Zavolali sme si o deň neskôr a na ponuke stále trvali, tak som prikývol.“

Martina a Lukáš sa spojili aj so speváčkou Tinou, ktorá prezradila, že hoci majú spoločnú skladbu, v jednom štúdiu sa ešte nestretli. Dôvod? Tomáš mal pred ňou trému.

Obľúbený herec v dnešnom rozhovore poprezrádzal aj rôzne veci zo svojho súkromia. Martina s Lukášom počuli, že jeho trpezlivosť pokúša, keď sa stretne v jednej uličke so smetiarskym autom: „Hovorím, že je to jediné pravidlo, ktoré na tomto svete platí. Pretože ak v tenkej uličke stretnete smetiarske auto, tak sa s ním nedohodnete. Je to výborný tréning na trpezlivosť.“

​​Rannú kávu s Martinou a Lukášom si vychutnávate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, ktorý má čo povedať.

Všetky doterajšie rozhovory z Rannej kávy nájdete TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.