Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Lyžiar Adam Žampa vypomáha umývaním riadov, kosením trávnika a servíruje kávu!

Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní Adam Žampa (30) má za sebou veľmi úspešnú lyžiarsku sezónu a keďže jeho rodina prevádzkuje reštauráciu, tak by vám pokojne mohol naservírovať aj kávu. Navyše, pomáha s umývaním riadov či kosením trávnika. V rámci servírovania si však spomenul na jeden nepríjemný trápny moment: „Ešte počas štúdia na Hotelovej akadémii som si veril, že odnesiem štyri dvojdecové poháre červeného vína k stolu, kde sedeli dovolenkujúci Angličania a všetkých som ich oblial. Mám aj takú skúsenosť, ale to patrí to k tomu,“ povedal s úsmevom Žampa.

Adam Žampa je zadaný a po jeho boku je partnerka poľskej národnosti, ktorá sa kedysi tiež venovala lyžovaniu. „Skĺbiť partnerský život a život športovca nie je jednoduché, ale mám veľmi tolerantnú frajerku, ktorá chápe, že som lyžiar a často sa snaží chodiť so mnou na preteky,“ pochvaľoval si Adam.

V podcaste sa ešte dozviete:

  • Ako to vníma, keď ho porovnávajú s Petrou Vlhovou?
  • Koľko lyží počas kariéry zničil?
  • Vedel by si rodák z Tatier predstaviť život vo veľkomeste?
  • Kde sa zoznámil so svojou priateľkou Poľkou?

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.