Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Roman Juraško prepadol panike!

Televízny moderátor Roman Juraško (42) je súčasťou ranného televízneho vysielania už 17 rokov. Do televízie sa dostal hneď po skončení Právnickej fakulty v Trnave, čiže predošlé moderátorské skúsenosti vôbec nemal. To sa v jeho televíznych začiatkoch aj odzrkadlilo. „Ja som bol človek z ulice, bez moderátorských skúseností, a to bol absolútny priestor na paniku. Aj sa mi to stalo. Keď si na začiatku pripravený, vieš ako to má vyzerať, nie si veľmi otvorený pre improvizáciu a zrazu ti vypadne triviálna otázka, ktorú si si driloval do hlavy. Kolegyňa videla, ako tam sedím vypnutý, ale zachránila ma,“ spomína s úsmevom na svoje začiatky Juraško.

Roman má s partnerkou Dianou Hágerovou dve deti, dcéru Izabelku a syna Tristana. Snažím sa Dianke pomáhať, ale myslím si, že ženu – matku, muž v normálnom fungovaní a v normálnom režime nedokáže stopercentne nahradiť v rámci intuície a materinského citu, ale snažím sa,“ povedal dvojnásobný otec Roman Juraško.

V podcaste sa ešte dozviete:

  • Aký spôsob výchovy zvolil s partnerkou pri svojich deťoch?
  • Aké boli jeho predstavy o pracovnom živote počas detstva?
  • Na prvý pohľad je Roman pohoďák, čo ho však dokáže vytočiť?

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.