Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Herečka Lucia Hurajová: Na toto musela doma pristúpiť!

Herečka Lucia Hurajová (45) sa preslávila v mnohých slovenských filmoch a seriáloch. Poznáte ju napríklad ako ortopedičku v seriáli Nový život. Svoj hlas navyše prepožičala mnohým zahraničným herečkám. V súkromí sa ale tiež rozhodne nenudí. Má tri deti a tie dajú rodičom zabrať. Mamička potom občas ťahá za kratší koniec. Doma ju prehlasovali a tak im nedávno pribudlo šteniatko. „Pre mňa je predstava starať sa o ďalšieho člena domácnosti až tak trochu bolestná. Konečne som chcela mať chvíľku pokoj! Ja by som si už rada vypila rannú kávu nielen u vás v Rádiu Jemné,“ skonštatovala s úsmevom.

Lucia je mamičkou štvorročných dievčat dvojičiek, s ktorými jej osemročný syn Maxík pomáha. „On je v tomto úžasný. Minule si s nimi dokonca robil domáce úlohy. Ja som už na to nemala trpezlivosť, tak som zatiaľ išla vyniesť smeti. Tie siločiary sa v rodine nejako rozložia. Tomu jednému, ktorý ťahá za kratší koniec, tí ostatní nejako pomôžu,“ vysvetlila Lucia.

V Podcaste sa ďalej dozviete:

  • Čo si myslí o Božidare Turzonovovej?
  • Ako jej pomáhal otec s účinkovaním v seriáli Nový život?
  • Podľa čoho ju najčastejšie spoznávajú ľudia?

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.