Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Katka Knechtová sa sprchuje oblečená!

Stálica slovenskej hudobnej scény Katka Knechtová (41) býva na kraji mesta priamo pod lesom. Práve pod lesom zvykne byť v lete príjemne a horúce počasie tam zmierňuje aspoň vánok. V poslednom období má však aj Katka v byte horúčavy, ktoré ju oberajú o drahocenný spánok. Našťastie sa vynašla! „Ja to robím tak, že vleziem v pyžame do sprchy a potom si ľahnem. Keď vyschnem, idem znova do sprchy. Veľmi dobre to funguje, človek sa naozaj schladí,“ prezradila Katka svoj zaručený tip.

Napriek tomu, že pôsobí ako nežné žieňa, vie sa v prípade potreby aj celkom slušne pobiť. Na základnej škole vylepila spolužiakovi facku. Neskôr ju v centre mesta napadla iná žena a Katka sa tiež bránila zubami nechtami. „Povedala som si, že to musím pretaviť do niečoho pozitívneho a začala som sa venovať kickboxu. Tým, že mám kreatívnu prácu, potrebujem činnosť, pri ktorej sa sústredím na niečo úplne iné. A nie som len vo svojej hlave. Tento šport ti nedovolí, aby si sa nesústredil, pretože je oproti tebe človek, ktorý ťa ide udrieť,“ vysvetlila speváčka.

V podcaste sa dozviete:

  • Ako ju prenasledoval jeden neodbytný fanúšik
  • Katka nahrala novú tanečnú skladbu. Ako je na tom s tancom ona sama?

​​Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.